RU

Забужко про лист інтелігенції до Януковича: Жалюгідно та огидно

05.08.2011, 12:37

Лист української інтелігенції до президента Віктора Януковичу зі схваленням його діяльності є відповіддю адміністрації глави держави на раніше опублікований лист з вимогою закрити кримінальну справу проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловила письменниця Оксана Забужко.

"Єдиний адекватний коментар, який тут можливий, - це слова з незабутнього ролика з сумським мером - "підписздєсь"… Адміністрація президента в стилі "Дорогий Леонід Ілліч" організувала оперативну відповідь", - вважає Забужко.

"Ці два штаби просто переписуються між собою, а інтелігенція грає роль клоаки... Так само, як політики наймають людей за 50 або 100 гривень стояти під судом і зображати народ, так само вони "поюзали" відомі імена", - сказала вона.

За її словами, представники української інтелігенції доведені до такого стану, що просто були вимушені підписати листи: одні - зі схваленням діяльності Януковича, інші - на захист Тимошенко.

"Я ні в кого не маю наміру кидати камінь, але це настільки жалюгідно, настільки по-совковому, настільки огидно. .. Люди, які щось в своєму житті зробили, доведені до такого стану, коли вони повинні працювати бандитською обслугою. Я маю на увазі обидва листи", - зазначила письменниця.

Нагадаємо, представники української інтелігенції звернулися з листом до Януковича, висловивши підтримку його реформ.

Раніше інші представники української інтелігенції написали відкритий лист на захист Тимошенко.

Оксана Забужко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини