RU

Заборону мітингів біля Межигір'я ініціював сільський голова

14.01.2014, 11:09
Заборону  мітингів біля Межигір'я ініціював сільський голова - Фото
Родіон Старенький (фото - ЛІГАБізнесІнформ)
Судову заборону на проведення акцій в селі Нові Петрівці введена на прохання сільського голови Родіона Старенького. Про це сам Старенький повідомив у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Головна причина - щоб не повторилися ті події, які відбувалися на початку грудня на Майдані в місті Києві. З цією метою ми звернулися до суду, щоб заборонили проведення подібних акцій на території нашого села. Суд наше клопотання задовольнив. Тут заборонено проведення будь-яких акцій", - сказав він, додавши, що це зроблено для захисту людей.

На питання, чи можуть пройти через кордони міліції звичайні люди, які живуть у селі Нові Петрівці, Старенький відповів ствердно. "Ті люди, які тут живуть, - звичайно, безперешкодно можуть потрапити додому", - сказав він.

На уточнююче запитання, як люди доводять кордону міліції, що живуть в Нових Петрівцях - чи показують вони домову книгу, Старенький відповів: "Я не знаю. Я так думаю, показують паспорт".

Нагадаємо, сьогодні вранці колона автомобілів Автомайдану виїхала з Європейської площі на Межигір'ї. Організатори акції планували поставити на в'їзді в село Нові Петрівці, де знаходиться резиденція президента, пост для відстеження кортежів.

Учасникам Автомайдану, які приїхали в Межигір'я, зачитали документ про судову заборону на проведення акцій і піших походів в селі Нові Петрівці з 1 по 31 січня 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини