RU

Заарештовувати Турчинова немає сенсу, - Фесенко

26.08.2011, 09:31
Заарештовувати Турчинова немає сенсу, - Фесенко - Фото
7bf46ec97e15933320c4dd4915fa031c.jpg

Заарештовувати Турчинова немає сенсу, - Фесенко

Політолог Володимир Фесенко (на фото) пояснив, чому владі немає сенсу арештовувати заступника голови партії Батьківщина Олександра Турчинова за заворушення під час ходи прибічників опозиції по вулиці Володимирській 24 серпня. Про це Фесенко сказав в коментарі Gazeta.ua.

"З політичної точки зору арештовувати Турчинова немає сенсу. Зараз опозиція не дуже сильна. Її організаційний потенціал обмежений, я вже не кажу про фінансовий", - зазначив політолог.

"І навіть якщо Турчинов залишиться на волі, то його радикальні заклики скоріше призведуть до маргиналізації опозиції, ніж до посилення протестних акцій. Його діяльність швидше буде відштовхувати від опозиції її потенційних і наявних прихильників", - наголосив Фесенко.

Разом з тим він не виключає, що заступника голови Батьківщини можуть заарештувати. "Якщо для цього будуть правові підстави, то я думаю, такий ризик для Турчинова є", - сказав політолог.

Арешт Турчинова, на думку експерта, може посилити напруженість у відносинах з Євросоюзом. "Його арешт буде свідчити про посилення авторитарних тенденцій. Саме так це сприймуть на Заході, і це призведе до нової серії критичних заяв у бік української влади", - зазначив Фесенко.

Нагадаємо, 24 серпня в центрі Києва, незважаючи на судову заборону, опозиція провела мітинги до Дня незалежності. Турчинов закликав декілька тисяч чоловік проїхати на вулицю Банкову, щоб передати резолюцію Комітету опору диктатурі президенту Віктору Януковичу.

Реалізація цього заклику призвела до сутичок мітингувальників з міліцейськими кордонами. Під час заворушень постраждали шість співробітників міліції Дніпровського районного управління.

Слідчий відділ Головного управління МВС України порушив кримінальну справу в зв'язку з інцидентом між представниками опозиційних політичних сил і правоохоронцями. Справу порушено за фактом хуліганства.

Володимир Фесенко: біографія, новини>>>
Олександр Турчинов: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини