RU

Заарештовано жінку, яка зрізала стрічку з вінка Януковича на День Незалежності

30.08.2011, 13:13
Заарештовано жінку, яка зрізала стрічку з вінка Януковича на День Незалежності - Фото
f53923b91c91c6b8d70b7458dd997c2e.jpg

Заарештовано жінку, яка зрізала стрічку з вінка Януковича на День Незалежності
Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт жінки, яка 24 серпня, за даними опозиції, на знак протесту проти політичних репресій відрізала прізвище президента від стрічки на вінку "Тарасу Шевченку від Віктора Януковича".

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ начальник центра зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук, суд наклав на жінку адміністративний арешт на десять діб за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

Відповідаючи на уточнююче питання, чи дійсно затримана просто відрізала шматочок від стрічки, Поліщук сказав: "Там були ще й образи. Я бачив це відео, вона не просто відрізала і пішла. Це була акція, вчинена з образами і характеристиками цього режиму".

Нагадаємо, раніше сьогодні стало відомо, що міліція звільнила двох учасників акції опозиції у Києві 24 серпня, підозрюваних у вчиненні хуліганських дій. Їм обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

"Враховуючи те, що грубе порушення громадського порядку відбувалося внаслідок явної неповаги до суспільства (некоректні лозунги, заклики до невиконання вимог суду тощо), і було пов'язане з наданням опору представникам влади, які виконували обов'язки з охорони громадського порядку, відповідно до вищезгаданої статті активісти можуть бути позбавлені свободи на строк від двох до п'яти років", - сказано в заяві МВС з приводу акцій у Києві.

Міністерство внутрішніх справ України продовжує перевірку фактів хуліганських, на його думку, дій учасників акції.

Валерія КОНДРАТОВА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини