RU

За вчорашній день під Авдіївкою загинули 18 терористів - розвідка

12.03.2016, 13:24
За вчорашній день під Авдіївкою загинули 18 терористів - розвідка - Фото
Фото: сайт бойовиків в соцмережі
В результаті чергових сутичок з силами АТО в Донбасі проросійські бойовики понесли суттєві втрати. 11 березня в Донецьку лікарню №18 з авдіївського напрямку фронту доставили 18 загиблих і 26 поранених терористів. Про це йдеться в сьогоднішньому зведенні Головного управління розвідки.

Головною проблемою російського командування залишається дефіцит бажаючих брати участь в бойових діях на тимчасово окупованій території Донбасу як серед місцевого населення, так і серед найманців з Росії. Кількість колабораціоністів в гібридній армії РФ постійно знижується і, за станом на середині березня, не перевищує 35%.

З метою доукомплектування підрозділів і стримування масового звільнення, командуванням гібридної армії прийняті наступні рішення:

-з 4 квітня по 15 червня провести примусовий призов на "військову службу" чоловіків віком до 45 років з тимчасово окупованих територій;

- з 14 березня виключити юридичну можливість дострокового розірвання контракту за власним бажанням для російських найманців, які воюють "за контрактом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини