RU

За три хвилі мобілізації в армію призвали 110 тисяч осіб

15.01.2015, 12:51
За три хвилі мобілізації в армію призвали 110 тисяч осіб - Фото
Олександр Турчинов
За час проведення трьох хвиль мобілізації до складу Збройних Сил та інших військових формувань були покликані близько 110 тисяч чоловік. Про це повідомив сьогодні, виступаючи в парламенті, секретар РНБО  Олександр Турчинов.

"Станом на січень 2015 року в Україні проведено три черги мобілізаційного розгортання. Всього до складу Збройних Сил та інших військових формувань були покликані близько 110 тисяч осіб військовозобов'язаних і спрямовані 6,1 тисячі одиниць техніки", - зазначив він.

Сьогодні Верховна Рада України затвердила указ президента про часткову мобілізацію в 2015 році. Відповідно до указу, мобілізація буде проведена в три черги протягом 210 днів з моменту вступу указу в силу. Також з 18 березня по 1 травня 2015 року передбачена демобілізація військовослужбовців, мобілізованих указом президента від 17 березня 2014 року.

Турчинов зазначив, що військовослужбовців, які несли службу протягом року, планується по максимуму залучити у військовий резерв. "Ми створимо багатотисячний резерв, зокрема, оперативний резерв першої черги, залучення якого в разі потреби проводиться безпосередньо керівниками військових частин, без участі військкоматів", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини