RU

За тиждень до голосування в Україну прибудуть 600 спостерігачів

11.09.2012, 16:40
За тиждень до голосування в Україну прибудуть 600 спостерігачів - Фото
3d14c0c6f2ad6c293d03c1e59f71d0d7.jpg
Як повідомляє прес-служба ЦВК, в ході зустрічі сторони обговорили підготовку до парламентських виборів і місію ОБСЄ на виборах, запланованих на 28 жовтня.

Гловер повідомила, що ОБСЄ почало роботу місії спостерігачів у кількості 20 осіб, до яких найближчим часом приєднаються ще 19 колег, а пізніше - ще 90 довгострокових спостерігачів.

Крім того, орієнтовно за тиждень до дня голосування в Україну прибудуть ще 600 короткострокових спостерігачів, серед яких будуть представники держав-учасниць ОБСЄ, Ради Європи, Європейського парламенту і НАТО, які будуть спостерігати процес голосування безпосередньо на виборчих дільницях.

За словами Гловер, члени місії найближчим часом планують обговорити різні питання виборчого процесу з представниками держустанов, політичних партій, ЗМІ, громадянського суспільства, дипкорпусу, акредитованого в Україні, та кандидатами депутати.

Гловер повідомила, що під час перебування в Україні члени місії, які будуть працювати не тільки в столиці, але і в регіонах, підготують як мінімум два проміжних звіту своєї роботи і будуть негайно повідомляти Комісії при виникненні будь-яких зауважень.

Не обійшли увагою члени місії ОБСЄ і досить велика кількість скарг і судових позовів, що надходять до ЦВК. Як пояснив Андрій Магера, раніше такої кількості скарг до ЦВК не надходило, і на це є як об'єктивні, так і суб'єктивні причини. Об'єктивною причиною, на його думку, є той факт, що ЦВК ніколи раніше не реєструвала кандидатів мажоритарників. Цим процесом займалися окружні виборчі комісії. Отже, скарги надходили до них
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини