RU

За Тимошенко стежать невідомі збоченці, - Батьківщина

05.09.2012, 12:57
За Тимошенко стежать невідомі збоченці, - Батьківщина - Фото
Юлія Тимошенко (фото - lrp.lt)
На дев'ятому поверсі лікарні в Харкові, де лікується Юлія Тимошенко, невідомі встановили відеокамери. Про це заявляє прес-служба партії Батьківщина.

У прес-службі зазначили, що під час слухань у суді стало відомо, що лише три з шести відеокамер належать Державній пенітенціарній службі України (ДПтС). "Вони визнали, що тільки три камери були встановлені ДПтС, і не володіють інформацією, хто є власником ще трьох відеокамер", - сказано в заяві.

Хто переглядає записи з трьох відеокамер і куди записи можуть потрапити - невідомо, відзначають в опозиції. "Показовим є той факт, що ці відеокамери невідомого походження знаходяться на території, за яку відповідає тільки пенітенціарна служба", - говорять в Батьківщині.

Опозиція зажадала "припинити порушувати право Тимошенко на конфіденційність", а також "встановити ім'я і посади збоченців, які постійно і цілодобово підглядають за лідером опозиції і порушити проти злочинців кримінальні справи".

При цьому в Батьківщині кажуть, що якщо реакції не послідує, то це буде підтвердженням версії, що відео записується особисто для Віктора Януковича, "який отримує задоволення, спостерігаючи за знущаннями над Юлією Тимошенко, яку, через страх втратити владу, він незаконно позбавив свободи".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини