RU

За що образили Грищенка: думка політолога

26.12.2012, 10:19
За що образили Грищенка: думка політолога - Фото
Костянтин Грищенко
Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив політолог, директор соціологічної служби Український барометр Віктор Небоженко, коментуючи рішення президента звільнити Костянтина Грищенка з посади голови МЗС і призначити його віце-прем'єром з гуманітарних питань. Замість Грищенка посаду зайняв регіонал Леонід Кожара.

"До Грищенка багато претензій, тому що українська дипломатична машина є однією з найбільш пасивних і погано працюючих в Європі. Але, в порівнянні з тим, хто замінив Грищенка, попередній міністр, звичайно, набагато сильніше", - підкреслив Небоженко.

Говорячи про причини такого рішення президента, політолог зазначив: "Думаю, це данина Кремлю. У Москві хотіли б бачити в Міноборони, Міносвіти і МЗС людей, які хоча б демонструють свою любов до Росії", - зазначив Небоженко.

На посаді віце-прем'єра з гуманітарних питань, вважає політолог, Грищенко різко втрачає можливість впливати на дипломатію, а Кожара "явно не готовий до складних завдань, які стоять перед Україною". "Кожара - людина недосвідчена. Одна справа мотатися по кращим готелям Європи за гроші Партії регіонів, а інша справа - особисті зв'язки і напрацювання, які були у Грищенка. Тож зміна Грищенка на Кожару говорить про те, що Україна згортає дипломатичну активність", - говорить Небоженко.

Досьє на Віктора Небоженка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини