RU

За період проведення АТО загинули 2300 військовослужбовців ЗСУ

28.07.2015, 14:48
За період проведення АТО загинули 2300 військовослужбовців ЗСУ - Фото
17c1dd814ddfe7b0ccd3e58158c62710.jpg
За період проведення антитерористичної операції, починаючи з 10 травня 2014 року, загинули близько 2300 військовослужбовців Збройних Сил України. На сьогоднішній день у ВСУ більше 270 вважаються зниклими безвісти. Про це повідомив сьогодні на брифінгу начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачьов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Кілька тіл ми знайшли буквально вчора. І на сьогоднішній день у Збройних Силах 273 безвісти зниклих бійця. Ми продовжуємо роботу, і найближчим часом ця кількість буде скорочуватися", - сказав він.

Ноздрачьов також повідомив, що загиблих на сьогоднішній день - близько 2300 військовослужбовців, в тому числі і неідентифікованих. Він уточнив, що серед безвісти зниклих можуть бути ті, хто знаходяться в полоні, а не тільки загиблі.

"Ми вважаємо, що з 270 безвісти зниклих військовослужбовців приблизно 70-80 перебувають у полоні, а інші, на жаль, є загиблими", - сказав він.

У свою чергу, заступник начальника відділу головного слідчого управління МВС Ігор Колонтай повідомив, що в МВС зареєстровано більше 5,5 тисяч кримінальних проваджень за фактами безвісти зниклих та викрадених громадян. 1300 проваджень стосуються військовослужбовців, по більшості з них зниклі безвісти встановлені.

Колонтай пояснив, що МВС веде провадження не тільки по зниклим без вісти військовослужбовцям, а й по цивільним особам. Органами внутрішніх справ на даний момент зареєстровано 626 повідомлень про виявлення невпізнаних трупів, з них найбільша кількість - у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській та Луганській областях.

Представник національного військово-історичного музею Павло Нетесов, коментуючи вихід з місії експедиція-200 волонтерської організації "Чорний тюльпан", зазначив, що це не вплине на роботу місії. "У цьому процесі брали участь багато громадських організацій... Співробітники нашого музею беруть участь у цьому процесі з 3 вересня минулого року... Робота триватиме в будь-якому випадку, навіть якщо хтось з неї буде виходити", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини