RU

За підсумками зустрічі Путіна і Януковича підписано 14 документів

17.12.2013, 17:47
За підсумками зустрічі Путіна і Януковича підписано 14 документів - Фото
Володимир Путін та Віктор Янукович (фото - EPA)

За підсумками шостого засідання російсько-української міждержавної комісії у присутності президентів двох країн підписано 14 документов. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

Зокрема, затверджено план дій з врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Росією і Україною на 2013-2014 роки. Газпром і Нафтогаз України підписали доповнення до контрактів на купівлю-продаж, поставку, обсяги та умови транзиту природного газу від 19 січня 2009 року.

Підписано протокол засідання міждержкомісії, план російсько-українських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у 2014 році. План заходів - семисторінковий документ, що складається з переліку заходів, розбитих на шість розділів: науково-просвітницькі, культурно-мистецькі, заходи щодо спорудження і збереження об'єктів, пов'язаних з іменем Шевченка, освітлення ювілейних заходів у ЗМІ та публікація тематичних заходів, заходи на регіональному рівні, а також міжнародні заходи, заплановані Україною, в яких пропонується взяти участь російській стороні.

Крім того, підписано: угоду про реалізацію заходів держпідтримки відновлення серійного виробництва літаків Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями; протокол про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році; меморандум про наміри щодо активізації співпраці у сфері суднобудування між Мінпромторгом Росії та Міністерством промислової політики України.

Крім цього, підписано угоду про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку; угоду між урядами Росії і України про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки.

Також уряди РФ і України затвердили протокол про визначення пункту пропуску через російсько-український кордон "Куйбишево" для спільного контролю; протокол про внесення змін до угоди про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському держкордоні.

Федеральна служба РФ з контролю за обігом наркотиків і Державна служба України з контролю за наркотиками підписали угоду про співпрацю, МНС Росії і Державна служба України з надзвичайних ситуацій затвердили план спільних заходів у контексті реалізації угоди про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їх наслідків.

Крім того, Роскосмос і Державне космічне агентство України підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в галузі ракетно-космічної промисловості
.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини