RU

За крок від вироку: сьогодні суд допитає Луценка

17.07.2012, 10:19
За крок від вироку: сьогодні суд допитає Луценка - Фото
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
У Печерському районному суді Києва почалося судове засідання за останнім епізодом зі справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - про незаконне стеження за колишнім водієм першого заступника голови СБУ Валентином Давиденком при розслідуванні отруєння колишнього президента Віктора Ющенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні в судовому засіданні планується заслухати показання Луценка. Після стадії судових дебатів та доповнень суд буде приймати рішення по справі.

На засіданні у справі Луценка присутні представники посольств США, Швеції та Норвегії.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні 13 липня суд допитав двох підсудних - Олега Павленова та Володимира Тарасенка. Обидва не визнали винними ні себе, ні Луценка. "Ми діяли виключно в рамках закону", - стверджують вони. При цьому Павленов заявив, що йому пропонували дати неправдиві свідчення проти Луценка перед тим, як проти нього порушили кримінальну справу. Аналогічну заяву зробив Тарасенко: "Якщо я підтверджу, що вказівку ​​про продовження спостереження за Давиденком дав міністр Луценко, то я буду свідком у цій справі. Але я відмовився".

Луценка затримали 26 грудня 2010 року. 27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним в скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини