RU

За два дні МОЗ вирішить, чи можна Тимошенко везти в суд

26.04.2012, 17:13
За два дні МОЗ вирішить, чи можна Тимошенко везти в суд - Фото
Раїса Богатирьова
Робоча група МОЗ сьогодні-завтра спробує оглянути Юлію Тимошенко, щоб дати висновок про те, чи дозволяє її стан здоров'я брати участь у судовому засіданні 28 квітня. Про це сьогодні, відповідаючи на питання журналістів, повідомила віце-прем'єр - міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богатирьова пояснила, що в міністерство вчора прийшов запит від пенітенціарної служби з проханням створити додаткову комісію з цього питання: "Попросили створити ще одну комісію, назвали три спеціалізації лікарів, які необхідні для консультації. Я видала наказ про те, щоб керівник спільної комісії МОЗ та іноземної, щоб вони створили таку робочу групу ".

За її словами, лікарі зроблять все необхідне в залежності від стану здоров'я Тимошенко. "Я не думаю, що будуть якісь сенсації, які зашкодять або Юлії Володимирівні, або нашкодять професійному статусу та оцінкам медичної громадськості", - сказала вона .На уточнююче питання журналістів, коли може відбутися такий огляд, враховуючи, що судове засідання призначено на суботу, 28 квітня, міністр охорони здоров'я відповіла: "Я думаю, що або 26-го, або 27-го,  адже потрібно напередодні оглянути людину".

Нагадаємо, 19 квітня відбулося попереднє слухання у справі про фінансові порушення корпорації Єдині енергетичні системи України, якою свого часу керувала Тимошенко.

20 квітня суддя Костянтин Садовський призначив справу до слухання на 28 квітня.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини