За час АТО знайдено більше 1000 невпізнаних тіл - МВС

01.10.2014, 17:54
За час АТО знайдено більше 1000 невпізнаних тіл - МВС - Фото
Олександр Вакуленко. Фото - mvs.gov.ua

Зараз вдалося встановити особи більше 250 невпізнаних тіл

За період проведення антитерористичної операції органи внутрішніх справ зареєстрували понад тисячу повідомлень про виявлення невпізнаних тіл. Про це заявив перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Вакуленко, повідомляє прес-служба МВС.

За його словами, зараз вже вдалося встановити особи більше 250 невпізнаних тіл

Ідентифікація загиблих буде проведена в кілька етапів. Перший - встановлення генетичних ознак загиблого шляхом проведення молекулярно-генетичної експертизи. Ці експертизи будуть проведені в Запорізькій області. Другий етап - встановлення генетичних ознак родичів зниклих.

"Біологічні зразки будуть відбиратися у біологічних батьків або дітей зниклої особи, оскільки тільки їх зразки придатні для встановлення спорідненості з непізнаним тілом", - зазначив заступник начальника Державного центру-начальника лабораторії інженерно-технічної та економічної експертизи Костянтин Дубоноси.

Він зазначив, що відбір біологічних зразків і проведення молекулярно-генетичної експертизи за постановою слідчого для громадянина повністю безкоштовно, безпечно і безболісно.

Читайте також: Під Іловайськом загинули до 1 тис. українських військових - Маломуж

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы