RU

"За Україну!": Влада вирішила "підправити" результати голосування на Київщині

01.11.2010, 12:30
679655306d211270cf6deddeb19710d1.jpg

"За Україну!": Влада вирішила "підправити" результати голосування на Київщині
Глава Київської обласної організації партії "За Україну!" Євген Жовтяк заявляє, що станом на 07:00 на 25-ти з 26-ти виборчих дільниць Ірпеня (Ирпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) ще не почали підрахунок голосів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі партії, Є.Жовтяк зазначив, що таку поведінку членів УВК можна пояснити лише бажанням дочекатися моменту, "коли через втому" спостерігачі покинуть дільниці. "Справа у тому, що всі виборчі комісії сформовані у штабі Партії регіонів з лояльних до неї людей. А закон, за яким здійснювалися вибори, дає змогу встановлювати результати навіть за відсутності кворуму", - зазначив політик.

На його думку, комісія свідомо затягує процедуру, щоб "встановити" потрібні регіоналам "результати голосування" після того, як на дільницях не залишиться спостерігачів.

Є.Жовтяк наголосив, що така поведінка виборчих комісій свідчить про те, що, "навіть незважаючи на грубі порушення, які були напередодні, Партія регіонів не впевнена в остаточних результатах і збирається "дошліфовувати" свої "переможні" результати за допомогою невикористаних бюлетенів".

До того ж, за словами політика, шість з 15 кандидатів на посаду міського глави Ірпеня купували голоси. "Напередодні по 200 гривень і в день виборів по 400 гривень, троє з них робили це масово", - зазначив Є.Жовтяк.

За його словами, покупців голосів із сумками грошей виявили, але міліція, до якої зверталися спостерігачі, ніяких дій не зробила.

Також, за словами Є.Жовтяка, у день виборів від дільниці до дільниці "їздили і голосували бригади іногородніх громадян, яким члени виборчих комісій видавали бюлетені для голосування, незважаючи на те, що в їхніх паспортах стояв штамп про реєстрацію у Бердянську і у списку виборців не було їхніх прізвищ". "На виборчій дільниці N4 одного і того ж члена УВК чотири рази ловили при здійсненні таких дій, але він продовжував це робити аж до закриття дільниці", - заявив Є.Жовтяк.

Крім того, за словами політика, студенти Національної академії Державної податкової служби, проголосувавши на своїх дільницях, сідали в автомобілі з викладачами академії і їздили "голосувати по інших дільницях", а перед закриттям більшості виборчих дільниць на них з'явилися організовані групи "виборців", яких запустили на дільниці і які голосували до часу ночі. Зокрема, зазначає Є.Жовтяк, на виборчій дільниці N23 в Коцюбинському о 21:30 раптово з'явилися близько 200 "виборців", хоч ще о 21:00 на дільниці не було жодного виборця. "Цей факт встановлений трьома ведучими телевізійними каналами, знімальні групи яких побували на цій дільниці", - резюмував політик.

Нагадаємо, що за даними екзіт-полу Gfk, проведеного на замовлення "Єдиного центру", більшість мандатів на місцевих виборах отримує Партія регіонів - 36,21% голосів у середньому по Україні. На другому місці ВО "Батьківщина" - 13,1%. Долають трьохвідсотковий бар'єр "Фронт змін" - 6,84%, Компартія - 5,85%, ВО "Свобода" - 5,11% і "Сильна Україна" - 4,29%.

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини