RU

"За Україну!" оскаржить Закон про місцеві вибори у Конституційному Суді

12.07.2010, 14:20

Представники депутатської групи "За Україну!" оскаржать новий Закон про місцеві вибори у Конституційному Суді.

Як йдеться у заяві партії "За Україну!", партія готова об'єднати зусилля з усіма, хто готовий захищати право вибору і "дати адекватну відсіч узурпаторам народної волі".

"За Україну!" констатує, що Закон про місцеві вибори грубо порушує одне з основних прав громадян України - право обирати і бути обраним.

"Мільйони громадян, які не хочуть пов'язувати себе ні з однією з партій, не зможуть стати кандидатами, оскільки ухвалений коаліцією Закон всупереч Конституції забороняє самовисування. Навіть діючі міські голови або претенденти на пост голів, яких підтримує абсолютна більшість населення, не зможуть стати кандидатами, якщо не йдуть у прийми до "правильних" партій і не домовляться з вождями", - йдеться у заяві партії.

Представники "За Україну!" переконані, що головне значення прийнятого Закону" - усунення від участі у виборах будь-яких реальних опонентів режиму Віктора Януковича, а отже, - узурпація влади на місцях".

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" N6601. "За" проголосували 259 народних депутатів.

Зазначимо також, що лідер політичної партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк заявив, що готує звернення до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" N6601.

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини