RU

Заєць: У НАТО замислилися про заборону авторитаризму Януковича

03.06.2011, 13:39
Заєць: У НАТО замислилися про заборону авторитаризму Януковича - Фото
441cba5c5c3a2e49b9f985cf36944c1c.jpg

Заєць: У НАТО замислилися про заборону авторитаризму Януковича

Парламентська асамблея НАТО готує доповідь про Україну, в якій присутня серйозна стурбованість західних партнерів перспективами європейської інтеграції України у контексті негативних тенденцій внутрішнього розвитку України, а також посилення впливу з боку Росії. Також у доповіді йдеться про можливу розробку і реалізацію ряду дій для заборони зростаючого авторитаризму Віктора Януковича. Про це повідомив в.о. глави постійної делегації Верховної Ради України у парламентській асамблеї НАТО народний депутат України Іван Заєць.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі парламентарія, І.Заєц зазначив, що 27-31 травня у Болгарії на весняній сесії парламентської асамблеї НАТО обговорювався проект спеціальної доповіді про Україну - "Пост-помаранчева Україна: внутрішня динаміка розвитку і пріоритети зовнішньої політики". "У цій доповіді простежується серйозна стурбованість західних партнерів перспективами європейської інтеграції України у контексті негативних тенденцій внутрішнього розвитку України, а також посилення впливу з боку Росії", - наголосив він.

"Зокрема у проекті доповіді відзначається відступ України від європейських демократичних стандартів, поява елементів авторитаризму і політичного переслідування опозиції, відсутність ефективних економічних реформ, а також уразливість нового керівництва України до посиленого тиску з боку Москви", - сказав парламентарій.

За словами І.Зайця, проект доповіді рекомендує НАТО, незважаючи на проголошений позаблоковий статус України, продовжувати політику тісної співпраці з Україною і не допускати її ізоляції на міжнародній арені, а з іншого боку ставить питання перед країнами-членами НАТО про можливу розробку і реалізацію ряду дій для заборони зростаючого авторитаризму Януковича. "Не поглядаючи на певні недоліки і неточності у проекті доповіді, які можуть бути усунені під час візиту делегації парламентської асамблеї НАТО в Україні на початку липня, доповідь загалом має об'єктивний характер і може посприяти корекції політики нового керівництва України у напрямі поновлення демократичного розвитку і європейської інтеграції України", - резюмував І.Заєць.

Іван Заєць: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини