RU

За Тимошенко в суді вперше заступилася її дочка

08.09.2011, 17:45

В ході сьогоднішнього засідання в Печерському суді Києва по розгляду кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко дочка екс-прем'єра Євгенія Карр закликала суддю Родіона Кірєєва не порушувати закони, за що той пригрозив видалити її з процесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході обговорення клопотання про затребування ряду документів Кірєєв надав слово Карр як захисникові, щоб з'ясувати її думку. Враховуючи те, що перед цим суддя відхилив ряд клопотань захисту, дочка Тимошенко закликала його не порушувати законодавство в ході процесу.

Кірєєв зробив їй зауваження і зазначив, що за такі слова вона може бути відсторонена від захисту і видалена з процесу.

"У нас ведеться повна аудіофіксація, і ці записи посилять нашу позицію при розгляді справи в Європейському суді", - сказала Карр.

Кірєєв поцікавився, чи є у неї юридична освіта. Замість дочки відповіла сама Тимошенко: "Це у вас немає юридичної освіти".

Карр наголосила, що вона як захисник має право робити заяви в ході засідання. Кірєєв погодився, що таке право у неї є, тільки заяви вона повинна робити по суті клопотання, що розглядається.

"Вам суд надав право висловити позицію по клопотанню, а ви образливо висловлюєтеся на адресу суду", - сказав Кірєєв.

Він нагадав, що Карр допущена до захисту як близька родичка підсудної і нагадав їй, що її дії повинні бути в рамках кримінально-процесуального законодавства.

До цього, як правило, в своїх позиціях по клопотанням Карр погоджувалася з позицією адвокатів, не виступаючи з власними заявами.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини