За "соціалку" депутати проголосують руками

22.09.2009, 11:12

За соціальні законопроекти, розгляду яких вимагала Партія регіонів, народні депутати проголосують підняттям рук. За відповідний проект постанови про зміну способу голосування за законопроекти, щодо підвищення

За соціальні законопроекти, розгляду яких вимагала Партія регіонів, народні депутати проголосують підняттям рук. За відповідний проект постанови про зміну способу голосування за законопроекти, щодо підвищення розмірів державних соціальних стандартів N5091-п, проголосували 240 парламентарів: 153 бютівці, 39 нашоукраїнців, 27 комуністів, 20 депутатів від Блоку Литвина і 1 позафракційний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до постанови, голосування здійснюється народними депутатами шляхом підняття руки. При цьому голова Верховної Ради в алфавітному порядку зачитує прізвище, ім'я, по батькові кожного народного депутата України. Кожний депутат, прізвище якого названо, якщо він підтримує законопроект, підіймає руку і оголошує про своє волевиявлення: "За". У іншому випадку - не підіймаючи руки, депутат оголошує в мікрофон про те, що він проти прийняття цього рішення або утримався.

Рахункова комісія підраховує голоси і інформує Верховну Раду про результати голосування за кожен законопроект.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами