За "прощення" РФ в ПАРЄ голосувала Західна Європа і українка

30.01.2020, 09:14
За
Парламентська асамблея Ради Європи (Фото: Ellen Wuibaux/flickr Council of Europe)

Україну підтримали всі члени грузинської, литовської, латвійської делегацій, які взяли участь у голосуванні

Голосування з приводу повноважень російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи виявило чіткий поділ між країнами. Про це повідомляє Європейська правда.

Повноваження росіян були підтверджені в повному обсязі, а майже всі правки, запропоновані Україною – відхилені.

За це рішення проголосували 96 депутатів, проти – 44, ще семеро утрималися.

Читайте також: Проект рішення ПАРЄ про санкції: Росія платить, карати не можна

Українська делегація голосувала у повному складі – свої голоси віддали 12 депутатів. 11 з них натиснули кнопку "проти", але одна представниця України підтримала повернення росіян. Це – член асамблеї від Опозиційної платформи За життя - Юлія Льовочкіна.

За інформацією видання, вона ще в Києві попередила колег, що виступає проти оскарження повноважень РФ і не буде брати участь в їхніх діях з цього приводу. Льовочкіна також підтримала "нову санкційну процедуру", яка практично знищує можливість накласти санкції на РФ надалі, і голосувала проти всіх українських поправок до цих документів.

Україну підтримали всі члени грузинської, литовської, латвійської делегацій, які взяли участь у голосуванні, майже всі шведи і всі поляки, крім однієї представниці (вона утрималася). Також разом з Україною проголосував один житель Молдови, представник опозиційного блоку ACUM, один житель Словаччини (решта віддали голоси "за" Росію), один турок (інші також підтримали РФ).

Представники Західної Європи, які були в залі під час голосування, майже одностайно підтримали РФ. Україні свої голоси віддали лише двоє голландців, один іспанець і один британець.

Читайте також: ПАРЄ прийняла санкційний механізм, що підтримує Росію

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить