RU

За переліт Тимошенко до Москви сплатить Секретаріат Кабінету Міністрів

03.10.2008, 16:28

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вилетіла вчора до Москви на перемовини літаком авіакомпанії Словенії. Частина делегації - двома іншими літаками, витрати за переліт сплатить фінансово-господарський департамент Секретаріату Кабінету Міністрів. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам керівник апарату Кабінету Міністрів Михайло Ливинський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за його словами, як тільки стало відомо, що Прем'єр-міністр не може вилетіти запланованим рейсом, представники Секретаріату Кабінету Міністрів, насамперед, звернулися до керівника Держуправління справами Ігоря Тарасюка. Але той повідомив, що найближчим часом Держуправління справами не може надати інший літак. Зокрема літак, яким до Миколаєва вилетів король Швеції, міг повернутися не раніше, ніж через годину. Інші літаки могли бути подані ще пізніше. Тоді представники Секретаріату звернулися до комерційних структур і скористалися словенським восьмимісним літаком. "Оскільки це перевезення офіційної делегації, всі ці витрати покриватиме фінансово-господарський департамент Секретаріату Кабінету Міністрів", - зазначив М. Ливинський і додав, що такі витрати передбачені.

Він також повідомив, що коли державна компанія "Україна" поверне зазделегідь проплачені кошти за переліт на літаку Іл-62, яким Прем'єр-міністр так і не скористалася, ці кошти буде направлено на те, щоб розрахуватися за використання словенського літака, а також двох інших, якими транспортували урядову делегацію.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини