RU

За фактом побоїща у Верховній Раді порушена кримінальна справа

22.12.2010, 12:25
За фактом побоїща у Верховній Раді порушена кримінальна справа - Фото
f2f50c0afa0ee9691da29c0b67663cf2.jpg

За фактом побоїща у Верховній Раді порушена кримінальна справа
Заступник Генерального прокурора України Євген Блажівський заявив, що за фактом бійки у парламенті порушена кримінальна справа. У свою чергу народні депутати з фракції НУНС передали йому 25 заяв про те, що вони стали свідками вчинення злочину. Про це стало відомо під час поставлення питань до представника ГПУ в парламенті.

"Народні депутати побиті, а ви хочете покарати тих, хто після цього побиття лежить у лікарні. Це вам не личить. Ви дискредитуєте органи прокуратури. Я офіційно вам повідомляю, що члени нашої фракції підписали заяви про вчинення злочину відповідно до статті 95 Кримінально-процесуального кодексу. Я зараз вам ці заяви вручу, і ми будемо вимагати негайного реагування на ці заяви", - заявив депутат від НУНС Роман Зварич, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, Є.Блажівський зазначив: "Я отримаю ваші заяви і хочу сказати, що заяви народних депутатів, які зазнали тілесних пошкоджень 16 числа, вже перебувають у матеріалах кримінальної справи, і за цими фактами зокрема порушена справа. Усі матеріали, які ви передали, будуть предметом розгляду кримінальної справи".

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за матеріалами дослідчої перевірки подій, що були у Верховній Раді 16 грудня.

Євген Блажівський: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини