RU

Із зони АТО виїхало понад 67 тисяч осіб - ДонОДА

06.08.2014, 12:39
Із зони АТО виїхало понад 67 тисяч осіб - ДонОДА - Фото
З району проведення антитерористичної операції, за оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, переселено взято на облік регіональними штабами) 67 тис 358 осіб, у тому числі 23 тис 578 дітей, 8 тис 506 інвалідів та осіб похилого віку. Протягом останнього тижня кількість переміщених становить в середньому понад 1,5 тис осіб щодня і має тенденцію до збільшення. Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної міської адміністрації.

Найбільш складна ситуація з розміщення громадян, організації їх життєзабезпечення - у Києві (15,6 тис осіб), Харківській (10,8 тис осіб), Дніпропетровській (8,6 тис осіб), Запорізькій (7,8 тис), Одеській (6 , 6 тис), Полтавській (4,9 тис) та Львівській (4,5 тис) областях.

Найменша кількість розселених у Волинській (659 осіб), Тернопільській (668 осіб), Рівненській (798 осіб) та Чернівецькій (597 осіб) областях.

За результатами перевірки умов проживання в регіонах переселенців зі сходу України і Криму віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив сформувати виїзну комісію до міста Суми, де зафіксований великий відсоток тимчасово виділених для переселенців житлових об'єктів, які не відповідають необхідним нормам через відсутність холодної та гарячої води, опалення, каналізаційних систем тощо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини