RU

З території Луганщини обмежено виїзд чоловіків призовного віку

23.01.2015, 17:02
З території Луганщини обмежено виїзд чоловіків призовного віку - Фото
89c181102eb98d35d52beb3de5afe27f.jpg
Чоловіки, які проживають на Луганщині (зареєстровані в ній за місцем проживання або як переселенці), можуть виїжджати за межі області тільки з дозволу військового комісаріату. Про це передає прес-служба глави Луганської ОДА Геннадія Москаля з посиланням на губернатора.

Як наголошується в повідомленні, відповідно до пунктів 5-7 плану заходів з питань організації мобілізації, у разі її оголошення чоловікам у віці від 18 до 60 років виїхати за межі Луганської області (йдеться і про виїзд за межі України, і на непідконтрольну України територію так званих ЛНР і ДНР) можна буде тільки за наявності довідки з військового комісаріату про звільнення громадянина від призову за мобілізацією.

В ОДА уточнили, що обмеження щодо переміщення стосується виключно випадків виїзду за межі Луганської області або на непідконтрольну Україні територію. Для пересування всередині Луганській області (підконтрольної Києвом) ніяких довідок не потрібно.

У повідомленні наголошується, що для отримання такої довідки необхідно звернутися до районного (або міський) військовий комісаріат за місцем проживання.

За даними облдержадміністрації, це рішення прийнято розпорядженням голови Луганської ОДА Геннадія Москаля від 6 січня 2015 року "Про заходи щодо організації уточнення військового обліку мобілізаційних ресурсів та підготовці до проведення мобілізації на території області в разі її оголошення" відповідно до статей 13, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про правовий режим воєнного стану", указом президента України від 16.06.2001 № 449 "Про затвердження положення про порядок проведення мобілізації в Україні".

Нагадаємо, раніше в Раду депутати з фракції Блоку Петра Порошенка внесли законопроект про створення військової поліції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини