RU

Зірваний активістами з'їзд суддів може пройти в іншому місці

07.04.2014, 12:52
Зірваний активістами з'їзд суддів може пройти в іншому місці - Фото
Василь Онопенко
Глава Ради суддів України Василь Онопенко не виключає, що позачерговий з'їзд суддів Верховного Суду України, проведення якого сьогодні в Кловському палаці було зірвано активістами Майдану, збереться в іншому місці. Про це він повідомив у коментарі журналістам.

"Але рішення, які будуть ухвалені сьогодні на Володимирському базарі, або на Бессарабському ринку цим зборищем, будуть нелегітимні... Вони шукають місце. Спочатку вони призначали місцем проведення цього збіговиська Київський апеляційний суд. Коли там відмовили у проведенні, вони почали шукати інше місце, але скрізь не вдавалося. Тоді вони вирішили прийти в Кловський палац, бо думали, що Верховний Суд України має авторитет в суспільстві і що тут вони проведуть всі свої чорні справи... Тому треба відслідковувати ці речі, щоб не дати провести ці чорні справи ще десь" , - сказав Онопенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Онопенка, на сьогоднішньому з'їзді планувалося обрати своїх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції "і буквально впихнути в Конституційний Суд своїх людей, а я їх знаю - ці люди гідні бути не те що суддями Конституційного Суду, а й просто суддями".

На уточнююче запитання журналістів, хто міг стати суддями КСУ, Онопенко зазначив, що це ті ж люди, які були ідеологами з'їзду - голова Ради суддів адміністративних судів Кобилянський, голова Ради господарських судів Ємельянов, голова Ради суддів загальних судів Гвоздик.

Нагадаємо, сьогодні суддів Верховного Суду України активісти вивели  з будівлі Кловського палацу, де мав відбутися позачерговий з'їзд ВСУ, через коридор ганьби.

Читайте також - Активісти блокують екстрений з'їзд Верховного Суду України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини