RU

З понад шестиста райпрокуратур створять двісті місцевих - ГПУ

06.03.2015, 11:34
З понад шестиста райпрокуратур створять двісті місцевих - ГПУ - Фото
b24246d07d837518b46c4574e17651cd.jpg
638 районних прокуратур будуть реформовані в 208 місцевих прокуратур. Про це сьогодні на брифінгу, присвяченому реформуванню системи прокуратури, повідомив заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

"Ми готуємо злиття районних прокуратур, і на їх базі створюються місцеві прокуратури. Буде проведена оптимізація та формування місцевих прокуратур шляхом об'єктивних і прозорих механізмів. Всі співробітники районних прокуратур матимуть можливість пройти тестування і справедливо потрапити на ті місця в місцевих прокуратурах, які будуть засновані новим законом. Раніше такого механізму не існувало, не було чітких стандартів, за якими можна було б правильно провести оптимізацію. Ми вважаємо, що запропонований нами механізм буде справедливим, щоб працівники районних прокуратур могли продовжити свою роботу в місцевих прокуратурах", - передає його слова кореспондент ЛБІ.

За його словами, набір на посади місцевих прокурорів буде проходити в результаті відкритого конкурсу в чотири етапи. У ньому зможуть брати участь юристи з певним стажем і кваліфікацією.

"Це буде чотирьохетапний конкурс. Перший етап - прийом заявок, другий етап - професійні тести і тести на загальні навички, це нормальна міжнародна практика. Третій етап - співбесіда, і вони також будуть заповнювати психонометричниий тест. Після цього буде прийматися рішення генеральним прокурором, кого будемо призначати головою місцевої прокуратури, а кого ні", - зазначив він. Прокуратура буде максимально відкриватися для нових кадрів, пообіцяв юрист.

Сакварелідзе нагадав, що, згідно з чинним законодавством, в Україні діють 638 районних прокуратур. На їх місці будуть створені 208 місцевих прокуратур. "Тобто, ми збираємося оголосити відкритий конкурс на вакантну посаду 208-и місцевих прокурорів", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини