RU

З одеського "Беркута" сформують новий підрозділ

04.03.2014, 09:56
З одеського
fcbaba9eea89d5671039eeb352ae3995.jpg
В Одесі пройшла атестація колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", за результатами якої має бути сформовано новий підрозділ. Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Одеській області.

"Діяльність міліції повинна бути зрозуміла для всіх людей, з якими ми співпрацюємо. Мені, як нікому, відомо, як складно було в непростій ситуації працівникам міліції, ризикуючи життям і здоров'ям, захищати інших людей", - заявив новий голова міліції Одеської Петро Луцюк перед атестацією.

У повідомленні наголошується, що після цього силовики вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих під час протистояння на Майдані Незалежності в Києві.

"На жаль, так сталося, що правоохоронні органи були втягнуті в діяльність, яка не зовсім збігається з тими завданнями, що законодавством були встановлені для цієї служби. Тому ми повинні робити все для того, щоб відновити авторитет міліції серед населення. У першу чергу, ми повинні дати оцінку діяльності кожного, з урахуванням минулих заслуг, а також тієї ситуації, яка виникла в державі", - продовжив Луцюк.

За його словами, без подібного підрозділу міліція існувати не може.

"Ніхто нікого не звинуватить у тому, в чому він не винен - ​​це я вам гарантую, як начальник. Я хочу, щоб ви зрозуміли, ми захистимо вас кожного в тій частині, де ви праві. Але той, хто в чомусь винен, має за це відповідати за законом", - заявив він.

Голова одеської міліції зазначив, що рішення працевлаштування колишніх бійців "Беркута" вирішить атестаційна комісія і пообіцяв, що відбір буде чесним і неупередженим. При підведенні підсумків буде враховуватися думки громадських і профспілкових організацій , керівництва управління підрозділів внутрішньої безпеки та ветеранських організації.

"Так склалося, що під час активного протистояння на Майдані бійці одеського "Беркута" задіяні не були. Тому, я впевнений, що за результатами сьогоднішньої атестації буде сформовано боєздатний спецпідрозділ, співробітники якого гідні продовжити службу в органах внутрішніх справ", - резюмував заступник начальника ГУМВС Дмитро Фучеджі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини