RU

З МВС звільнено майже 17 тисяч співробітників -заступник міністра

24.06.2014, 12:11
З МВС звільнено майже 17 тисяч співробітників -заступник міністра - Фото
9f4ed71d60d9c2a03e1942791e6c097f.jpg
На сьогоднішній день з МВС України звільнені майже 17 тисяч правоохоронців, які порушили присягу на вірність українському народу. Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Сергій Чеботар.

Як повідомляє прес-служба МВС України, Чеботар зазначив, що в правоохоронному відомстві ведеться активна боротьба з міліціонерами, які порушили присягу, зокрема замішані в корупційних схемах, торгівлі наркотиками та вчиненні інших правопорушень.

"Ми все робимо для того, щоб дійсно, особи, що не мають ладу Закону, не працювали в ОВС. Тут не може бути з ними жодних компромісів. Нещодавно у Хмельницькій та Херсонській областях звільнені ряд співробітників, які були замішані у корупційних схемах. На Чернігівщині та Харківщині правоохоронці були замішані в схемах торгівлі наркотиками. На Тернопільщині виявили працівника міліції, який намагався отримати майже 40 тисяч гривень неправомірної вигоди за надання відповідних послуг, а також за закриття кримінального провадження. Всі були звільнені від займаних посад", - сказав Чеботар.

За його словами, зараз у Міністерстві внутрішніх справ проводиться система перевірки кадрів, боротьби з корупцією, і система, яка дозволить повною мірою виконати ті завдання, які ставить сьогодні перед Міністерством керівництво країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини