RU

З 290 пунктів коаліційної угоди виконано 15 - Шимків

31.03.2015, 12:17
З 290 пунктів коаліційної угоди виконано 15 - Шимків - Фото
Дмитро Шимків
З 290 зобов'язань коаліційної угоди, на сьогодні виконано лише 15. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків сьогодні на брифінгу, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що 34% зобов'язань, зазначених у коаліційній угоді, не мають конкретного терміну виконання. У зв'язку з чим, рада реформ пропонує раді коаліції визначитися з термінами виконання деяких зобов'язань.

Шимків підкреслив, що істотного прогресу в проведенні реформ, передбачених коаліційною угодою, досягнуто за такими напрямками як: національна безпека і оборона, оновлення влади, антикорупційна реформа, децентралізація і реформа публічної адміністрації.

З того, що було заплановано на перший квартал 2015 року, не виконана низка пунктів. Зокрема, не прийнятий новий закон про держслужбу, не вирішено питання гарантування на рівні закону незалежного статусу регулятора в сфері енергетики, що не реформований податок на нерухомість, не забезпечено відділення транспортування і розподілу природного газу від інших видів діяльності суб'єктів господарювання, не створена нацкомісія з регулювання транспорту, не прийнятий новий закон про залізничний транспорт.

Правляча коаліція в парламенті була сформована після виборів Верховної Ради в кінці 2014 року Блоком Петра Порошенка, Народним фронтом, Радикальною партією Ляшка, Самопоміччю та Батьківщиною. Коаліція володіє тотальним контролем над парламентом і виконавчою владою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини