RU

З 1 січня розпочнеться оформлення біометричних паспортів - ДМСУ

30.12.2014, 15:16
З 1 січня розпочнеться оформлення біометричних паспортів - ДМСУ - Фото
08e086f2eac87ae2fb4aacceca98562f.jpg
Біометричний паспорт буде відрізнятися від звичайного лише тим, що в обкладинку паспортної книжки буде вбудований спеціальний мікрочіп, який містить інформацію про власника: його фотографію, відбитки вказівних пальців, оцифрований підпис, прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, номер паспорта, дату його видачі і закінчення терміну дії, а також будь-які додаткові відомості.

Також на обкладинці буде видно спеціальний знак, який вказує на наявність такої мікросхеми. Про це йдеться в прес-релізі Державної міграційної служби України.

Для отримання "біопаспорту" необхідно звернутися до підрозділу міграційної служби, де під час оформлення його майбутнього власника сфотографують, а також візьмуть у нього відбитки пальців.

"Слід зазначити, що введення в обіг біометричних паспортів в Україні для виїзду за кордон - важливий крок до безвізового режиму з Євросоюзом. Однак поїздки українців до країн-членів ЄС без віз стануть можливими лише після схвалення відповідного рішення стороною Європейського Союзу", - уточнює прес-реліз.

Раніше повідомлялося, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС вже в травні наступного року під час саміту Східного партнерства у Ризі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини