RU

З'їзд партії "Наша Україна" планують на 27 червня

23.04.2009, 16:23

Президія партії "Наша Україна" запропонує політраді партії провести з'їзд "Нашої України" 27 червня. Про це журналістам на прес-конференції повідомив заступник глави Секретаріату Президента, голова виконавчого комітету партії Роман Безсмертний.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Р.Безсмертний нагадав, що засідання політради партії призначене на 16 травня. "Президія буде пропонувати раді партії, щоб з'їзд пройшов 27 червня, у суботу. Але це тільки пропозиція президії... Згідно зі статутом, відповідь на це питання дає і рішення приймає рада партії", - сказав він.

Наступного вівторка Р.Безсмертний проведе чергове засідання президії, на якому також будуть обговорюватися ці питання.

Нагадаємо, раніше президія НСНУ домовилася провести 16 травня засідання політради партії і обговорити легітимність рішень, прийнятих на попередньому з'їзді НСНУ. Мова піде про виключених з політради партії депутатах, які підписалися за створення "коаліції трьох".

Грудневий з'їзд НСНУ не включив до складу новообраної політради партії сімох народних депутатів - представників НСНУ, що підписали коаліційну угоду з БЮТ і Блоком Литвина. При цьому парламентарів залишили у складі НСНУ.

Спочатку анонсувалося, що наступний з'їзд "Народний Союз "Наша Україна" ухвалить більш жорстке рішення про виключення з рядів партії і з депутатського корпусу Верховної Ради народних депутатів, які підписалися за створення "коаліції трьох" у парламенті.

Роман Безсмертний: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини