RU

З'їзд "Батьківщини": Загроза арешту Тимошенко реальна як ніколи

20.05.2011, 14:30
З'їзд
d3bc1bd21813d15408099c0550a348e4.jpg

З'їзд "Батьківщини": Загроза арешту Тимошенко реальна як ніколи

Загроза арешту лідера БЮТ Юлії Тимошенко (на фото) реальна як ніколи, але репресії "не зламають її, не примусять здатися і опустити руки". Про це йдеться у заяві 10 з'їзду партії "Батьківщина", другий етап якого проходить сьогодні у Києві.

"З метою припинити опозиційну діяльність Ю.Тимошенко, а також відвернути увагу людей від повного провалу соціально-економічної політики уряду Януковича, влада вже не приховує своїх планів укласти її. На сьогодні загроза арешту Тимошенко за сфальсифікованими псевдокримінальними, а в дійсності, політичними справами, є реальною як ніколи", - сказано у заяві, текст якої для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі БЮТ.

У цьому документі делегати з'їзду пояснили, що переобрали Ю.Тимошенко главою, з огляду на те, що вона - "сильний загальнонаціональний лідер з потужним інтелектом, стратегічним баченням майбутнього України, високим міжнародним авторитетом". "Ми відчуваємо, що з кожним днем все більше і більше українців, як і ми, пов'язують надії на звільнення України від окупаційного режиму Януковича саме з Тимошенко. Саме на неї розраховують наші співвітчизники, які виступають за соціальну справедливість, за справжню незалежність нашої держави, за збереження і зміцнення української національної ідентичності", - сказано у заяві.

На думку членів "Батькивщини", "олігархія Януковича" розглядає Ю.Тимошенко "як головну загрозу своєму пануванню". "Ми хочемо, щоб Тимошенко знала, що партія пишається своїм лідером, високо цінує її боротьбу за захист України від карно-окупаційного режиму Януковича, а посилення репресивного тиску влади на Тимошенко ще сильніше згуртує нашу партію навколо очільника - заради України та її кращого майбутнього", - йдеться у заяві з'їзду, оцінивши роботу Ю.Тимошенко за звітний період на "відмінно".

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини