RU

З сьогоднішнього дня бютівці обіцяють більше не порушувати Конституцію

01.03.2011, 11:55

Народні депутати з фракції БЮТ на сьогоднішньому засіданні фракції проголосували за рішення про персональне голосування у залі пленарних засідань парламенту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко зазначив, що питання відвідування депутатами пленарних засідань і персонального голосування давно актуальне у фракції, а тепер, коли ситуація з голосуванням в українському парламенті вийшла за межі держави, необхідно прийняти принципове рішення з цього приводу.

Враховуючи це, І.Кириленко поставив на голосування на фракції питання персонального голосування кожного депутата у сесійній залі. Рішення було прийнято більшістю голосів.

Водночас народний депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив, що персональне голосування - це прямий обов'язок депутата, передбачений законодавчо, тому ніяких додаткових рішень з цього приводу не потрібно.

У свою чергу, бютівець Лев Бірюк виступив з пропозицією, щоб списки, в яких депутати особисто реєструються перед засіданнями, передавалися главі парламенту Володимиру Литвину, і він, відповідно до них, відключав місця для голосування депутатів, які не зареєструвалися.

Водночас С.Власенко заявив, що для реалізації такої ініціативи необхідне внесення змін до регламенту Верховної Ради. "Треба переглянути можливість для спікера відключати якісь місця, зараз спікер не має такого права, тобто, якими б намірами ми не керувалися, ми не маємо права вимагати порушення регламенту", - пояснив він.

БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини