RU

З п'ятниці оперативний штаб МВС переходить на цілодобовий режим

15.08.2011, 16:09
З п'ятниці оперативний штаб МВС переходить на цілодобовий режим - Фото
916d6e658ac15d3d208658a5a07b86fc.jpg

З п'ятниці оперативний штаб МВС переходить на цілодобовий режим

Оперативний штаб Міністерства внутрішніх справ України з 19 серпня працюватиме в цілодобовому режимі напередодні свята Дня незалежності. Про це заявив начальник головного штабу МВС генерал-майор Анатолій Лазарєв в ефірі радіо Свобода.

"В МВС розгорнуто роботу оперативного штабу, який з 19 серпня працюватиме в цілодобовому посиленому режимі в зв'язку із наближенням свята - Дня незалежності", - наголосив Лазарєв, слова якого наводить прес-служба МВС.

При цьому він зазначив, що ситуація біля Печерського суду Києва, де розглядається справа Юлії Тимошенко, "абсолютно контрольована і прогнозована".

Лазарєв зазначив, що масових заходів, які вимагали б посиленої охорони громадського порядку, крім тих, що пов'язані з проведенням судового процесу, наразі немає. Він запевнив, що МВС готове до будь-якого варіанту розвитку ситуації, в тому числі до хуліганських проявів під час політичних акцій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Комітет опору диктатурі, створений раніше опозиційними партіями і громадськими організаціями, подав спільну заявку на проведення масових акцій в День незалежності, 24 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини