RU

Зінченко заявляє про безвідповідальність Ющенка

09.10.2008, 14:45

Керівник групи наукових консультантів і референтів Прем'єр-міністра Олександр Зінченко вважає рішення Президента України Віктора Ющенка розпустити Верховну Раду VI скликання абсолютно безвідповідальним.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі О. Зінченка, керівник групи наукових консультантів Ю. Тимошенко вказує, що розпуск парламенту означає, що глава держави абсолютно не розуміє своєї персональної відповідальності за долю країни в умовах глобальної фінансової та економічної кризи. "Все інше - наслідки", - додав він.

О. Зінченко назвав дострокові парламентські вибори подарунком між В. Ющенком і керівником його Секретаріату. "Цей передноворічний подарунок підготували один одному Президент і його Секретаріат, але він абсолютно не відповідає українським національним інтересам і не потрібен українському народу. Український народ і сам може приготувати главі держави неочікуваний подарунок. Наприклад, у вигляді дострокових виборів Президента", - зазначив він.

О. Зінченко наполягає: "Країні потрібні не чергові президентські капризи, а консолідація всього суспільства. Особливо враховуючи те, що розклад політичних сил у разі проведення дострокових виборів суттєво не зміниться. І це ще один втрачений шанс для країни".

Нагадаємо, вчора Президент повідомив про розпуск парламенту. Сьогодні на сайті глави української держави оприлюднено Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911/2008.

Досьє на Олександра Зінченка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини