RU

З 18 років. Зеленський підписав указ про призов до армії

16.01.2020, 13:57
З 18 років. Зеленський підписав указ про призов до армії - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів у 2020 році. Про це йдеться на сайті голови держави.

"Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу: в квітні - червні 2020 року; жовтні - грудні 2020 року", - наголошується в тексті указу.

Згідно з указом звільняються в запас зі Збройних Сил України військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь спеціаліста або магістра і відслужили у встановлені строки строкової військової служби: у квітні - червні 2020 року; жовтні - грудні 2020 року.

У 2019 призов до армії був з 20 років.

  • 10 листопада міністр оборони Андрій Загороднюк заявляв, що має намір домагатися скасування призову для переходу до повністю професійної армії.

Читайте також: Скасування призову. Загороднюк заявив про дорожню карту

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини