RU

Ющенку довіряють 3% росіян

14.12.2009, 11:06

Найбільшою довірою росіян з великим відривом від лідерів інших країн СНД користуються Президент Білорусі Олександр Лукашенко і Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв (33% і 28%, відповідно). Глава української держави Віктор Ющенко у цьому переліку посідає лише восьму позицію - його "рейтинг довіри" не перевищує трьох відсотків. Такі дані дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦДГД).

Як повідомляє прес-служба ВЦДГД, у цьому рейтингу В.Ющенко обігнали президенти Азербайджану - Ільхам Алієв (6%), Узбекистану - Іслам Карімов і Туркменистану - Гурбангулі Бердимухамедов (по 5%), Киргизстану - Курманбек Бакієв (4%) і Вірменії - Серж Саргсян (3%).

За В.Ющенком у "рейтингу довіри" росіян слідують президенти Таджикистану - Емомалі Рахмон і в.о. Президента Молдови - Міхай Гімпу (по 2%). Найменшим рейтингом довіри користується Президент Грузії Михайло Саакашвілі - йому довіряє лише 1% росіян.

Опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки було проведено 21-22 листопада поточного року. Опитані 1600 осіб у 140 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Російської Федерації. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини