RU

Ющенко й Кучма прийшли до Януковича писати Конституцію

20.06.2012, 16:04
Ющенко й Кучма прийшли до Януковича писати Конституцію - Фото
Фото: president.gov.ua
Перший президент України Леонід Кравчук (1991-1994), другий - Леонід Кучма (1994-2004) і третій - Віктор Ющенко (2005-2010) прийшли на перше засідання Конституційної асамблеї, щоб працювати над новою Конституцією.

Як повідомляє прес-служба президента, до участі у заході запрошені також спікер Володимир Литвин, голови депутатських фракцій Ради, представники Європейської комісії, Ради Європи, ОБСЄ, ООН.

Конституційна асамблея створена указом президента Януковича 17 травня 2012 року як спеціальний допоміжний орган при голові держави. Її мета - підготовка законопроектів про внесення змін до Конституції на основі узагальнення практики реалізації Основного закону України, з урахуванням досягнень і тенденцій розвитку сучасного конституціоналізму й з залученням до цієї роботи провідних вчених, представників громадянського суспільства і різних політичних сил, міжнародних експертів Венеціанської комісії і так далі.

До персонального складу Конституційної асамблеї увійшли 95 осіб. Депутатські фракції і партії, не подали пропозиції щодо кандидатур до її складу, можуть вносити їх на протязі діяльності асамблеї.

Нагадаємо, опозиція відмовилася писати Конституцію в асамблеї, створеній Януковичем.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини