RU

Ющенко придумав нову партію й піде за її списком до Ради

26.06.2012, 15:05
Ющенко придумав нову партію й піде за її списком до Ради - Фото
Віктор Ющенко
Третій президент України (2005-2010 роки) Віктор Ющенко має намір провести в український парламент нову політичну силу. Про це він заявив на прес-конференції у вівторок в Києві.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Ющенко підкреслив: "Моя мета - привести в українську політику патріотичну партію". Екс-президент розповів, що останні кілька місяців вів переговори з громадськими організаціями та політичними силами. Мета цих переговорів, за його словами, - консолідація зусиль громадських політичних сил і формування на цій базі політичного і виборчого проекту.

Ющенко повідомив, що декларацію про формування громадського об'єднання підписали більше тридцяти представників політичних і громадських сил, в тому числі Українська народна партія (УНП) і Конгрес українських націоналістів (КУН), а також організації Просвіта, Всеукраїнське товариство політв'язнів і репресованих, ГО Заробітчани, Фонд Чорновола.

"Документ відкритий для громадських ініціатив, для політичних сил", - підкреслив Ющенко.

При цьому екс-президент зазначив, що "через кілька днів буде формально представлена ​​ця декларація". Ющенко уточнив, що про нове об'єднання оголосить 7 липня.

Політик не сумнівається, що новостворена політична сила легко подолає 5% виборчий бар'єр на виборах до українського парламенту. "У мене немає сумнівів, що наше громадське об'єднання з нашими політичними партнерами набере набагато більше цього 5-процентного бар'єру", - сказав він.

Ющенко стверджує, що не претендує на перші місця у виборчому списку: якщо партнери порахують, що він повинен бути в списку 88-м, то він погодиться на таку пропозицію.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради мають пройти 28 жовтня 2012 року. Згідно з новим законом, блокам забороняється брати участь у кампанії, прохідний бар'єр підвищено з 3-х до 5%.

Досьє на Віктора Ющенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини