RU

Ющенко: Повернулися часи авторитаризму, що стали причиною Майдану

22.11.2011, 11:00
Ющенко: Повернулися часи авторитаризму, що стали причиною Майдану - Фото
a88fc3f6d9b56cfb5a98d0c650d5ba0e.jpg
Третій президент вважає, що в країні є цензура, переслідування політичних опонентів і неприхована підготовка до фальсифікації виборів. Про це Віктор Ющенко заявив сьогодні, в день сьомої річниці помаранчевої революції.

"Сім років тому українські громадяни вийшли на захист свого невід'ємного права бути вільними людьми, які самостійно вибирають і змінюють владу. Головним автором помаранчевої революції був український народ. День свободи належить мільйонам звичайних людей, які мали особисту мужність виступити проти авторитаризму", - сказано в його зверненні, передає прес-служба Нашої України.

Ющенко зазначив, що помаранчева революція має універсальне значення для всіх українських громадян, незалежно від партійної приналежності і політичних поглядів.

"Помаранчева революція має значення світове, оскільки, як приклад масштабного громадянського подвигу, належить до виключних подій людської історії. Важливість нашого українського Дня свободи не зменшується", - вважає третій президент.

"Сьогодні проти нас, українських громадян, повернулися ті ж виклики, які стали причиною Майдану 2004 року: авторитаризм влади, наступ на права громадян і підприємців, вимагання чиновників, цензурування ЗМІ, переслідування політичних опонентів і неприхована підготовка до фальсифікації виборів", - заявив Ющенко .

За його словами, в День свободи "ми застерігаємо владу, що її можливості не безмежні".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини