RU

Ющенко: Питання України набридає світу - у всіх свої пріоритети

20.05.2015, 10:48
Ющенко: Питання України набридає світу - у всіх свої пріоритети - Фото
Віктор Ющенко
Заходу потрібно перестати бути короткозорим відносно збройного конфлікту на сході України, причиною якого стала агресія суміжної держави, і ввести адекватні ситуації, що склалася, санкції проти Росії, які б мінімізували військове протистояння і жертви. Про це в інтерв'ю газеті Сегодня заявив третій президент України Віктор Ющенко.

"Українське питання набридає світу. Ми вже навіть не другі і не треті в порядку денному - від України починають відбиватися, як від настирливої мухи. І у світу, і в держав є свої пріоритети і проблеми. Українське питання стає буденним, і на нього вже немає такої реакції, як була... Мені прикро, що про можливе посилення санкцій вже ніде не почуєш... Сумно від цієї короткозорості (Заходу - ред.)", - сказав він.

Третій президент України також вважає, що спроби вирішити ситуацію в Донбасі в рамках нормандського формату не приносять потрібного результату. За його словами, в нормандському форматі ФРН, Франція і РФ є спостерігачами, а Україна - стороною конфлікту.

"Як цей формат дасть високий, надійний інструментарій вирішення конфлікту, коли навіть другої сторони там немає?" - запитує Ющенко. За словами колишнього президента, з цієї причини Україні необхідно "вийти на формат, коли і Росія, і Європа, і США займуть свої місця", як сторони у врегулюванні конфлікту в Донбасі.

Поки ж, на думку Ющенка, світові лідери не усвідомлюють до кінця, що відбувається на східних рубежах Європи.

"На мій погляд, $17,5 млрд, які виділено Україні фінансовими інституціями у вигляді фіндопомоги, - далеко не відповідна сума. Створюється враження, що в світі не розуміють, що відбувається на сході Європи", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини