RU

Ющенко зустрів у "Борисполі" Вселенського патріарха Варфоломія

25.07.2008, 11:39

Президент України Віктор Ющенко в аеропорту "Бориспіль" зустрів Вселенського патріарха Варфоломія І, який прибув до України для участі у святкуванні 1020-річчя хрещення Київської Русі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави української держави, вітаючи Патріарха на українській землі, В. Ющенко зауважив: "Візит Варфоломія І до Києва в Україні оцінюють як вияв глибокої християнської любові до всього українського народу". "Сприймаємо Ваш приїзд на святкування ювілею хрещення України-Русі і як визнання тисячолітніх заслуг українських християн та української Церкви в служінні Господові", - зазначив В. Ющенко.

Президент висловив вдячність від України Вселенському патріарху за ті турботу і зусилля, яких він докладає заради зростання духовності у всьому світі. "Ваш невтомний пастирський труд в ім'я миру, справедливості та братньої любові між людьми викликає нашу глибоку повагу", - зауважив В. Ющенко. "Вірю, що Ваша підтримка укріпить наш дух, додасть сил, допоможе знайти шлях до злагоди та єднання во Христі", - зазначив він.

У своєму виступі Вселенський патріарх подякував Президентові України за запрошення прибути на урочистості з нагоди 1020-річчя хрещення Київської Русі. "Ми прибули сюди, щоб помолитися за об'єднання всіх православних християн України. Ми прибули сюди як ангели миру, які прагнуть до єдності", - сказав Варфоломій І.

У церемонії зустрічі Вселенського патріарха взяли участь: глава Секретаріату Президента Віктор Балога, Секретар Ради національної безпеки і оборони Раїса Богатирьова, перший Президент України Леонід Кравчук, Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, Міністр культури та туризму Василь Вовкун, Міністр оборони Юрій Єхануров, Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, народний депутат В'ячеслав Кириленко, в.о. голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко, Предстоятель Української православної церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир, представники українських та іноземних православних конфесій.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини