RU

Ющенко зрікся "Українського дому"

25.07.2011, 10:09

Брата третього президента України Віктора Ющенка звинуватили у привласненні "Українського дому". Проте і в оточенні Петра Ющенка, і в самому національному центрі факт передачі будівлі в оренду заперечують. Про це пише газета Сегодня.

За інформацією джерел видання, така ідея дійсно обговорювалася декілька років тому, але йшлося лише про приміщення на першому поверсі, де розташовувалася галерея Ющенка. У результаті передача так і не відбулася.

"Заява, яку зробив народний депутат (екс-мер Києва Олександр Омельченко, народний депутат від НУНС, - ред.), не відповідає дійсності", - заявила екс-директор "Українського дому" Наталія Заболотна.

Заперечують факт передачі приміщення будівлі в оренду і в колі Петра Ющенка. "Це якась маячня. Самі подумайте, як могли віддати в приватні руки будівлю, яка знаходиться в підкоренні ДУСі", - зазначив помічник брата третього президента України Олександр Полішук.

Ще один помічник Петра Ющенка Тетяна Слободян говорить, що вони дійсно мріяли про "Український дім": "Якби нам віддали в оренду всю будівлю "Українського дому", наша галерея давно б вже туди переїхала, ми вже багато років мріємо про це".

За інформацією видання, в цьому конфлікті є політичне підгрунтя. "Омельченко затаїв образу на екс-президента Ющенка ще відтоді, як Леонід Черновецький став мером Києва в 2006 році. Омельченко, який претендував на крісло керівника міста втретє, лишився ні з чим. Причому дізнався про те, що Ющенко зробив ставку на Черновецького, мало не перед оголошенням результатів", - пише газета.

Нагадаємо, раніше Омельченко заявив, що третій президент України Ющенко віддав будівлю "Українського дому" на Європейській площі своєму брату в оренду на 49 років. "Музей Леніна ("Український дім", - ред.) брат Ющенка взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством "Українського дому" - землі виставки також впали в око президенту. Про це треба говорити сьогодні", - сказав політик.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Олександр Омельченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини