RU

Ющенко знає, хто його отруїв

14.07.2008, 17:58

Президент України Віктор Ющенко знає замовників свого отруєння. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Der Standard".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В. Ющенко зазначив: "Йде розслідування. Слідчі, які його проводять, працюють по 15 годин на день. До досудового розслідування мають бути залучені люди, які причетні до організації вечері, під час якої мене отруїли. Ці три людини перебувають в Росії і зараз мають російське громадянство. Україна направила офіційні запити відносно їх екстрадиції", - сказав він.

"Зараз ведуться перемовини на найвищому рівні щодо їх екстрадиції. Ці люди дуже добре знають, чому вони в Росії. Без залучення їх до розслідування нам буде дуже складно поставити у ньому остаточну точку. Я думаю, що Росія виконає свої зобов'язання, які витікають з двосторонньої угоди про правову допомогу", - наголосив Президент. Також В. Ющенко сказав, що зараз відчуває себе так само добре, як і в серпні 2004 року, до замаху.

Нагадаємо, В. Ющенко відчув різке погіршення здоров'я у вересні 2004 року під час президентської кампанії. Його було госпіталізовано до австрійської клініки, де було встановлено, що в його організмі присутній діоксин.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини