RU

Ющенко зможе підняти свій рейтинг лише з допомогою домкрата, вважає Тимошенко

26.09.2008, 09:50

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Віктор Ющенко зможе підняти свій рейтинг лише за допомогою домкрата.

"По-перше, я хочу ще раз наголосити, що це не український сценарій - розвал демократичної коаліції, це "Росукренерго", це віддача абсолютно незрозумілим компаніям шельфу Чорного моря, це дискредитація демократичної коаліції і демократичного уряду останні 8 місяців. Це антиукраїнська політика, а політика, яку я роблю – це повернення всіх наших цінностей назад у країну і збереження демократичної коаліції", - сказала Ю. Тимошенко.

Прем'єр наголосила, що незважаючи на те, що їй говорять, що вона не має гордості, терплячи знущання від Секретаріату Президента, вона мовчатиме "не тому, що у мене немає гордості, а тому, що я служу Україні на відміну від тих людей, які зайняті політиканством".

За словами Ю. Тимошенко, вона буде берегти територіальну цілісність і мир в Україні.

"Думаю, що якщо на цьому хтось робитиме рейтинги, то ми будемо думати про те, як таких політиків прибирати з політики. І робити свої рейтинги на розколі України, на підтримці локальних військових конфліктів - це якраз антиукраїнська політика, ми в таку політику не працюємо. Я просто хочу сказати, що для бездарних політиків, які скотилися до рейтингу 4%, рейтинг підняти можна тільки такими домкратами як рука Москви", - додала Ю. Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини