RU

Ющенко жодного дня в житті не займався "вонючим газом"

10.02.2009, 16:11

Президент України Віктор Ющенко вкотре відхрестився "від вонючого газу" "Росукренерго" і звернув увагу на нового посередника на газовому ринку України. Про це він заявив, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони України у вівторок.

"Основною цинічною полемікою, яка велася протягом півтора-двох останніх років, стосовно організації ринку, була теза: працювати без посередників. Не буду брати передісторію і не хочу робити будь-яких персональних коментарів, що в цьому питанні уряд працює недолуго. Мене звинуватять у тому, що я маю якийсь стосунок до "Росукренерго", а я не хочу цього, мені це набридло слухати. Я не займався вашим вонючим газом, жодного дня мого життя у мене там не було ніяких приватних інтересів, ні в моєї сім'ї, і маю честь про це ще раз сказати", - сказав Президент, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави держави, "заколисані цією брехнею", ми дійшли до того, що на українському ринку з'явився новий "унікальний посередник", який отримав 25% індустріального ринку України.

Нагадаємо, раніше В.Ющенко заявив, що Україна не є автором газового конфлікту з Російською Федерацією. Українська держава до останньої літери виконала всі умови, передбачені контрактом з Москвою. "Я хочу принципово наголосити: автором конфлікту не є Україна... Я не чув поки що заяв російської сторони про те, що ми не виконали хоча б одного пункту взятих зобов'язань", - підкреслив глава української держави.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини