RU

Ющенко збирається в європейський вояж

29.09.2008, 12:48

У жовтні Президент України Віктор Ющенко здійснить візити до Великобританії та Італії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, керівник Головної служби зовнішньої політики Секретаріату Президента Ігор Долгов уточнив, що 6 жовтня В. Ющенко здійснить робочий візит до Великобританії. Під час поїздки відбудуться зустрічі Президента України з Прем'єр-міністром Великобританії Гордоном Брауном, а також із Міністром закордонних справ Девідом Мілібендом.

Передбачається, що в рамках робочого візиту Президент України візьме участь у робочому ланчі від імені президента Європейського банку реконструкції та розвитку Томаса Мірова. "Головною метою візиту є продовження україно-британського діалогу з питань двосторонніх відносин, а також актуальних проблем європейської безпеки", - наголосив І. Долгов.

7-8 жовтня В. Ющенко на запрошення Президента Італійської Республіки Джорджіо Наполітано здійснить офіційний візит до Італійської Республіки. Програма візиту передбачає зустріч президентів України та Італії, а також проведення двосторонніх переговорів у складі делегацій, зустріч і переговори Президента України з Головою Ради Міністрів Італії Сільвіо Берлусконі. Також заплановано зустрічі В. Ющенка із головою Сенату і головою Палати депутатів Італійської Республіки.

У рамках візиту В. Ющенко зустрінеться з промисловцями і підприємцями Італії. Крім того, він поспілкується з головними редакторами провідних італійських друкованих видань, а також проведе зустріч із керівниками українських громадських організацій Італії.

Нагадаємо, зараз В. Ющенко перебуває з візитом у США. Сьогодні він зустрінеться з Президентом США Дж. Бушем.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини