RU

Ющенко збирається подати в суд на Омельченка

26.07.2011, 11:36

Колишній президент України Віктор Ющенко збирається подати судовий позов проти екс-мера Києва Олександра Омельченка. Про це заявила прес-секретар третього президента України Ірина Ванникова.

Як повідомляє прес-служба Нашої України, зі слів Ванникової, заяви Омельченка з обвинуваченнями на адресу Ющенка в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" від 23 липня цього року абсолютно не відповідають дійсності і будуть оскаржені в судовому порядку. "Неправдиві звинувачення Омельченка - це чергова спроба інформаційного кілерства проти Віктора Ющенка. Очевидно, виконавці цієї диверсії в такий спосіб намагаються не допустити відновлення довіри громадян до Віктора Ющенка і партії Наша Україна незадовго до нових парламентських виборів", - сказав Ванникова.

Так вона прокоментувала повідомлення Омельченка про те, що за сприяння колишнього президента Віктора Ющенка, "Український дім", ВДНХ і "Арсенал" були передані в довгострокову оренду його брату Петру Ющенку, а також про те, що саме Віктор Ющенко особисто дав дозвіл на будівництво скандального будинку на вул. Грушевського, 9а.

Ванникова зазначила, що передача в оренду приміщення "Українського дому" та інших згаданих установ неможлива, оскільки це - державні об'єкти, що перебувають в прямому розпорядженні Державного управління справами Адміністрації президента України.

Також Ванникова нагадала, що будинок на Грушевського, 9а був побудований під час керівництва мера Києва Олександра Омельченка ще до того, як Віктор Ющенко став президентом. Саме через протести киян проти 22-поверхової забудови в історичному центрі столиці, президент Ющенко доручив правоохоронним органам провести перевірку законності цього будівництва, однак в той час Генпрокуратура виступила на захист забудовника.

Нагадаємо, раніше Омельченко заявив, що третій президент України Ющенко віддав будівлю "Українського дому" на Європейській площі своєму брату в оренду на 49 років. "Музей Леніна ("Український дім", - ред.) брат Ющенка взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством "Українського дому" - землі виставки також впали в око президенту. Про це треба говорити сьогодні", - сказав політик. У свою чергу помічники Петра Ющенка спростували цю інформацію, назвавши її "маячнею".

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Петро Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Олександр Омельченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини