RU

Ющенко збирає Тимошенко, Стельмаха і Януковича

15.05.2009, 15:00

У понеділок, 18 лютого, Президент України Віктор Ющенко проведе нараду з участю вищого керівництва держави і лідерів політичних сил з питань узгоджених дій у подоланні кризових явищ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, на нараду запрошені Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, Голова Національного банку Володимир Стельмах і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Головна мета наради - обговорення єдиного загальнонаціонального антикризового плану, зокрема, виконання Положень Меморандуму з МВФ. Президент стурбований тим, що три законопроекти, які стосуються банківської системи і повинні бути прийняті до кінця травня, не готові до розгляду в парламенті. Досі не внесений в парламент законопроект про процедури розв'язання питань проблемних банків, спільно розроблений урядом і Національним банком.

Крім того, до кінця травня мають бути введені в дію законодавчі акти із забезпечення юридичної і фактичної незалежності НБУ. Однак законопроект з цього питання в парламент не внесено.

Також на засіданні буде обговорено ситуацію, що склалася на газовому ринку. Позиція глави держави полягає в тому, що уряд має невідкладно ініціювати перед російською стороною перегляд контрактів з газових питань, сформувати відповідну делегацію, визначитися із завданнями на переговори цієї делегації, вжити заходів для їх затвердження у встановленому законодавством порядку.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини