RU

Ющенко зберігає зразок своєї крові з 2005 року

21.01.2011, 15:30
Ющенко зберігає зразок своєї крові з 2005 року - Фото
167837b672e47b7c4b2762ee6a75f518.jpg

Ющенко зберігає зразок своєї крові з 2005 року
Третій Президент України, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко, готовий на проведення нової експертизи крові у рамках розслідування справи про його отруєння у 2004 році. Про це В.Ющенко повідомив сьогодні журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко зазначив, що порушувалося питання повторної здачі крові, і він заявив про те, що у нього на зберіганні є проба крові 2005 року.

"На моє прохання Міністерство охорони здоров'я брало зразки крові для аналізу в міжнародних лабораторіях. Я попросив один зразок контрольний, добре розуміючи, що всякі ексцеси можуть виникати у слідства - нехай у мене буде на зберіганні правдивий зразок, опечатаний Генеральною прокуратурою, Міністерством охорони здоров'я, моєї крові зразка 2005 року", - зазначив В.Ющенко.

"Я не розумію мотивів, коли у своєму листі прокуратура і представники прокуратури, виступаючи, говорили про повторну експертизу. Повторної експертизи бути не може, тому що піддати експертизі кров 2005 року неможливо. Якщо йдеться про нову експертизу, треба пояснити суспільству, що сталося з першою експертизою, хто винен, якщо там щось порушено, якщо там якісь злочинці були і перейти до нової експертизи. Я сказав: я готовий на проведення будь-якої нової експертизи, щоб ця експертиза проводилася в українських і міжнародних лабораторіях, щоб можна було порівняти", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні В.Ющенко прибув у Генпрокуратуру для надання свідчень у справі про його отруєння.

Раніше Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що з отруєння В.Ющенка у слідства виникли серйозні питання щодо об'єктивності тих аналізів, які проводилися за кордоном.

В.Ющенко відчув погіршення здоров'я у вересні 2004 року, під час виборів. Він був шпиталізований в австрійську клініку, де встановили, що в його організмі присутня найсильніша отрута - диоксин. Наразі він майже виведений з організму В.Ющенка.

Слідство у справі про отруєння В.Ющенка ведеться вже не перший рік, але про результати нічого невідомо.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Отруєння Віктора Ющенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини